Oferta Adamex. Videofilmowanie, wideofilmowanie Kraków i okolice.


Oferuję usługi najwyższej jakości!

Videofilmowanie

Profesjonalną rejestracją video różnych uroczystości: studniówek, chrzcin, ślubów i wesel oraz komunii świętych zajmuję się od kilkunastu lat. Zebrane doświadczenie pozwala mi na obsługę tych wydarzeń z zachowaniem najlepszych zasad rządzących sporządzaniem materiału wideo, w tym pełnej dyskrecji i "przezroczystości" w trakcie filmowania.

Proponuję także produkcję filmów na potrzeby prac dyplomowych, zawodów sportowych, konferencji i montaż materiałów powierzonych.

Ponieważ z oczywistych względów jakość wykonanej przeze mnie pracy jest najważniejsza dla Klienta, oferuję najnowszą technologię filmowania Full HD (High-definition) o rozdzielczości obrazu 1920x1080 w proporcjach 16:9.

Pracuję na sprzęcie firmy Sony i Nikon. Obiektyw Sony G Lens dostarcza doskonałej rozdzielczości, koloru i kontrastu w połączeniu z przetwornikami 3 x 1/3-inch Exmor CMOS Sensor opartymi na technologii ClearVid dając bardzo dobrą czułość nawet w warunkach słabego oświetlenia, co jest szczególnie ważne w trakcie uroczystości kościelnych.

W końcowym efekcie otrzymujecie Państwo obraz najwyższej jakości nagrany na płytach Blu-ray oraz DVD.

Zapraszam do obejrzenia przykładowych produkcji w zakładce "Videoclipy"


Zdjęcia i sesje ślubne

"Uchwycić ulotność chwili" - to motto, które towarzyszy mojej pracy jako fotografa. Wierzę, że można oddać potężne emocje towarzyszące tak wyjątkowej chwili i "zamrozić" je w pojedynczym ujęciu.

Proponuję nie tylko zdjęcia w trakcie uroczystości, ale także sesje ślubne realizowane w dogodnym dla Młodej Pary termine oraz wybranym przez nich miejscu np. Zamek Królewski na Wawelu, Zamek w Niepołomicach lub w Pieskowej Skale koło Ojcowa.

Klient otrzymuje możliwość stworzenia fotoksięgi oraz umieszczonej w Internecie sesji zdjęciowej

Istnieje możliwość uczestniczenia w uroczystościach dodatkowo fotografa posiadającego niezbędne kwalifikacje oraz certyfikat wydany przez Kurię Metropolitalną w Krakowie.


Wynajem limuzyny na ślub

W celu zachowania jak najlepszych wspomnień ze wspaniałej uroczystości jaką jest ślub, oferuję Państwu wynajem ekskluzywnego samochodu.

Jest to doskonale wyposażony VW Passat w kolorze perłowej czerni, z dwustrefową klimatyzacją, wysokiej jakości sprzętem audio i pojemnym bagażnikiem na prezenty i kwiaty.

Istnieje możliwość przybrania samochodu wg zamówienia Państwa Młodych lub przez profesjonalną kwiaciarnię.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć oferowanego samochodu


Usługi dodatkowe

Oferta dodatkowa jest związana głównie z bardzo dużym doświadczeniem, które zdobyłem w trakcie kilkunastu lat pracy.

Jestem w stanie udzielić Państwu niezbędnych porad związanych z realizacją organizowanych uroczystości oraz zarekomendować do współpracy zespoły muzyczne, kucharzy czy kwiaciarnie

Każdą usługę omawiam z Klientami przed jej realizacją w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu końcowego mojej pracy.

Polecam:


do góry

Webdesign: Mateusz Kramarz & SiGSOFT.pl